Kiirküsitlus

  Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

  Hääleta
  FOORUM » Haigustega seonduv

  Foorumit haldab ´amor´ nimeline administraator ja nõuandja, kes vajadusel arvamust avaldab ning Teiega kaasa räägib.

  Tutvu foorumi kasutusreeglitega SIIN.

  Herpes
  Pole nime 16.04.2013 Kui pikka aega võib herpes peale vahekorda varjul olla ja hiljem kunagi välja lüüa? Või tuleb kohe?
  Nimi Vastus
  Cat 24.04.2013 Tere! Genitaalherpes võib lüüa välja kohe peale viirusekandjaga vahekorras olekut, aga võib ka alles aastaid hiljem välja lüüa. Oleneb sinu organismist. See on viirus, mis jääb sinu sisse eluks ajaks. See ei pruugi ka kunagi välja lüüa ja sa võid enda teadmata nakatada sellega uusi partnereid. Kuid kui see välja lööb, siis saab seda väga edukalt ravida.
  mõttes 20.10.2013 Ja küsimus huuleherpese ja genitaalherpese seosest: Tean, et need võivad kanduda ühelt teisele. Aga kui huuleherpes hetkel ei avaldu (ometi on ta ju organismis sees), kas siis võib ta suuseksi kaudu ikkagi partneri genitaalidele kanduda? Kas see, kel on kunagigi herpes avaldunud ei tohi iial oma partnerile suuseksi teha? Haiguse tagajärgedega poleks vast seda rõõmu väärt. Tänud ette!
  Nele 27.10.2013 Küsimus selle kohta et mees tegi mulle suuseksi kui tal oli huulepeal herpes, kas see võib mulle ülekanduda ja muutuda genitaal herpseseks?
  Grete 28.10.2013 kui on selline periood, et herpes on nö aktiivne ja näha, siis on nakkusohtlik..just see vedelik seal..herpes ikka karm haigus ja ei saa organismist välja enam .. :S a sa vüid igaks juhuks küsida targematelt..ma olen siia küsi nõu kaudu artsilt kirja teel küsinud..
  Lisa postitus
  Nimi
  E-post
  Vastus
  Sisesta kontrollkood captcha
  Täitke kõik väljad
  Teie kommentaar lisatud
  Lisa postitus