Kiirküsitlus

  Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

  Hääleta
  FOORUM » Rasedus

  Foorumit haldab ´amor´ nimeline administraator ja nõuandja, kes vajadusel arvamust avaldab ning Teiega kaasa räägib.

  Tutvu foorumi kasutusreeglitega SIIN.

  kas rase?
  murelik tüdruk 11.07.2015 Tere! Olin vahekorras 21.juuni kasutasime kummi kuod mees ei hoidnud kummi kinni ja väljavõttes libises kumm maha. Tundsin kuidas miskit sooja kannide vahele valgus.. kuid kummi avatud otsrippus väljas ja ülejäänu oli sees.. lisaks olid mul ka päevad, kül hakkasid need läbisaama,kuid siiski miskit tilkus veidi.. kasutasin ka päevadel tampoone, kuid selleks ööks panin sideme,et juhul kui miskit sisse valgus, ss ehk tuli ka välja, kuid vereeritus oli väike.. kas võin teha raseduatesti?? Päevad peaks allrs umbes18-23juulivahemikus algama. Testil oli kirjas et päev peale oodatavat menatruatsiooni võin alles teha... aga tahaks kohe teha, närib hinge.
  Nimi Vastus
  Amor 15.07.2015 Apteegis müügil olevad rasedustestid hakkavad näitama õiget vastust, kui vahekorrast on möödas vähemalt 10 päeva. Kui vahekord toimus 21 juuni, siis Sa ei pea ootama, vaid võid testi juba nüüd teha. Lisaks veel niipalju, et kui Sul on kindel partner ja Sa elad regulaarselt suguelu, siis võiksid mõelda kindlama rasestumisvastase vahendi kasutamise peale. Kui kõik on turvaline, on ka vahekord nauditavam. Hetkel on kõige efektiivsemad hormonaalsed rasestumisvastased vahendid. Nende kohta saad rohkem lugeda: https://www.amor.ee/rasedusest-ja-nakkustest-hoidu-
  mine/Rasedusest_hoidumine/. Retsepti saamiseks saad pöörduda lähimasse noorte nõustamiskeskusesse või naistenõuandlasse.
  Lisa postitus
  Nimi
  E-post
  Vastus
  Sisesta kontrollkood captcha
  Täitke kõik väljad
  Teie kommentaar lisatud
  Lisa postitus