Kiirküsitlus

  Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

  Hääleta
  FOORUM » Rasedus

  Foorumit haldab ´amor´ nimeline administraator ja nõuandja, kes vajadusel arvamust avaldab ning Teiega kaasa räägib.

  Tutvu foorumi kasutusreeglitega SIIN.

  rase?
  Elise 01.06.2013 Tere! Võtan kahte retseptiravimit mille pakendiinfolehel puudub tekst, et need vähendaksid rasedusvastaste pillide toimet. Oleme poisiga seksides alati kondoomi kasutanud, aga nüüd nädal tagasi ununes see ja seksisime ilma kummita. Ise veel mõtlesin, et võtan ju rasedusvastaseid pille ja need peaksid ikka toimima. Nüüd on sellest siis nädal möödas ja terve see aeg on alakõhus selline imelik tunne olnud. Kergelt nagu päevade moodi valu, aga päevadeni on veel aega, viis pilli on veel võtta. Küsimus siis selles: ma tunnen, et midagi on imeliku, enesetunne on halb ja kõht valutab. Ühesõnaga tunnen ennast just kui rasedana. Kas tõesti mõtlen üle või on võimalik, et juba nii vara tunnen ära, et olen rase?
  Nimi Vastus
  Paula 23.06.2013 muidu pillilehel on kirjas, mis retseptiravimid võivad vähendada toimet. Siin on ka lugeda:http://www.amor.ee/Rasestumisvastased_meeto-
  did#Kasutamine%20koos%20teiste%20ravimitega Aga kui hakata mõtlema, et kas äkki rase..siis tegelikult mõttel suur jõud ja ikka paljud tunnevadki raseduse sümptomeid..ka nagu nö hirmust. teinekord niisama ka kehvem olla erinevate asjade kokkulangemisel..
  Lisa postitus
  Nimi
  E-post
  Vastus
  Sisesta kontrollkood captcha
  Täitke kõik väljad
  Teie kommentaar lisatud
  Lisa postitus