Kiirküsitlus

Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

Hääleta

Eneserahuldamine

Vähe on selliseid asju, mis on ühest küljest nii lihtsad ja loomulikud ja teisest küljest tekitavad väga palju küsimusi ja vastakaid tundeid. Üks sellistest asjadest on kindlasti eneserahuldamine ehk masturbeerimine.
Eneserahuldamine on iseendale seksuaalse naudingu pakkumine. Muud ei midagi. Ennast võib rahuldada kätega, seksmänguasjadega, mööbliesemetega, tarbekaupadega, jooksva veega või üldse midagi kasutamata. Kuni 90% täiskasvanutest Läänemaailmas on vähemalt korra proovinud eneserahuldamist. Eneserahuldamist harrastavad nii mehed kui naised, nii vanad kui noored, nii vallalised kui püsisuhtes inimesed, nii aktiivselt kui vähemaktiivselt seksi harrastavad inimesed jne.  Eneserahuldamine on tervislik, ohutu ja igati loomulik tegevus. Samuti on täiesti normaalne eneserahuldamise vastu üldse mitte huvi tunda. Miks aga eneserahuldamisega tegeletakse? Lihtsalt sellepärast, et see on mõnus.

Paraku aga on eneserahuldamine jätkuvalt tabuteema paljudes ühiskondades. See tabu on aga asjatu, sest selle tegevuse juures pole midagi imelikku, ebaloomulikku ega häbiväärset. Vastupidi: senikaua, kuni eneserahuldamisega tegeletakse privaatselt ja teisi inimesi austavalt, on see igati tervitatav ajaviide, mis aitab enda keha paremini tundma õppida.