Kiirküsitlus

Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

Hääleta

Kuidas ennast rahuldada?


Ehkki masturbeerimine on loomulik, on see osade jaoks veidi lihtsam kui teiste jaoks. Me kipume eeldama, et kui keegi tahab masturbeerida, siis ta leiab ka viisi, kuidas seda teha, ent nii mõnigi noor on pöördunud nõustaja poole küsimusega, kuidas see käib. Kuivõrd see küsimus esineb sagedamini tüdrukutel, siis keskendume esmajärjekorras nendele.
 • Eneserahuldamine tüdrukutele

  • Kõige lihtsam viis, kuidas ennast rahuldada ja seeläbi orgasmi saada on läbi kliitori hellitamise. Kliitor on väike väljaulatuv lihav osa tupeava kohal, mis on katsumisele väga tundlik. Selle rütmiline hellitamine ühe või kahe sõrmega on kõige lihtsam ja kõige sagedamini kasutatav viis eneserahuldamiseks tüdrukutel.
  • Sõrmede asemel võib proovida kliitori hellitamist näiteks voolava veega dušiotsikust.
  • Samuti on võimalik kliitorit hellitada vibraatori või muu seksmänguasjaga. Kui see on midagi, mida sa tahaksid proovida, aga sa ei julge või ei taha seksmänguasja hankida, siis võib proovida neid ka ise teha. Kvaliteetse juhendi leiab näiteks Scarleteeni lehelt .
  • Kliitorit võib hõõruda mõne eseme vastu, olgu selleks näiteks padi või tekk.
  • Osadele naistele meeldib ennast rahuldada, sisestades sõrme või mõne muu sobiva suurusega objekti (näiteks seksmänguasja) endale tuppe, mis just kui matkib seksi. Tupp on küll vähemtundlik kui kliitor, aga osade naiste jaoks on just niimoodi orgasmi saamine kõige lihtsam.
  • Orgasmi on võimalik saada ka siis, kui hellitad muid kehaosasid näiteks häbememokkasid, rindu, pärakuava jne. Seetõttu ongi hea, kui oled enne partneriga seksimist ise oma keha katsunud, et leida need kohad, mis sulle kõige rohkem naudingut pakuvad.
  • Nii mõnigi naine on kogemata avastanud võime saada orgasmi läbi lihaste pingutamise. Näiteks reite kokkusurumine võib esile kutsuda orgasmi.
  • Fantaasia on samuti suureks abiks eneserahuldamisel. Fantaseerides mõnest erutavast seigast on võimalik ennast katsumatagi orgasmi saavutada, kuigi keegi ei keela korraga fantaseerida ja ennast katsuda. Viimane on ka oluliselt efektiivsem orgasmi saavutamisel.
  Kirjeldatud tehnikaid kasutades on üsna suur tõenäosus, et suudad ennast rahuldades jõuda orgasmini. Kui sa aga sellegipoolest orgasmini ei jõua, siis ära muretse. Mõtle, kas miski segab sind eneserahuldamise juures, mis ei luba sul lõdvaks lasta ja end täiel määral nautida? Kardad sa äkki, et keegi satub sulle peale? Sellisel juhul võib abi olla oma ümbritseva keskkonna mugavamaks muutmisest. Abi võib alati anonüümselt küsida ka amor.ee lehelt. Samuti on võimalik, et sa pole lihtsalt leidnud endale sobivat tehnikat. Sellisel juhul võid uurida mõnda põhjalikumat juhendit nagu näiteks Betty Dodsoni Sex for One: The Joy of Self-Loving.

 • Eneserahuldamine poistele

  Kuivõrd poisid peavad niikuinii oma peeniseid üsna sageli katsuma (näiteks urineerimisel), siis kipub neil eneserahuldamine rohkem „käpas“ olema. Samas on küllaga erinevaid tehnikaid, mis aitavad naudingut suurendada. Samuti ei oska kaugeltki mitte kõik poisid masturbeerida. Seega, kui on soov tegeleda eneserahuldamisega, siis ehk järgnev loetelu aitab seda kõike meeldivamaks muuta:
  • Poiste eneserahuldamine matkib suuresti seksi partneriga. See tähendab, et tehnikad, mida kasutatakse, matkivad tunnet, mis tekib penetratiivsel seksil ehk siis peenise sisestamisel tuppe (või pärakusse anaalseksi puhul). Kõige sagedamini saavutatakse see tunne, kui peenisest käega kinni hoida ja kätt edasi-tagasi liigutada (nagu loksutaks pudelit).
  • Ennast võib rahuldada kuiva käega, ent võimalik on seda teha ka libestiga. Libestina võib kasutada lisaks poes müüdavatele erilistele libestusainetele ka sülge või tavalist toiduõli.
  • Orgasmid võivad võimsamad olla, kui masturbeerida niimoodi, et oled korduvalt jõudmas orgasmi ääreni ja siis jätad korraks pooleli. Kui niimoodi paar korda teha ja siis lõpetada, on orgasm reeglina tugevam. Samuti aitab see paremini oma orgasme kontrollida.
  • Sooja duši all võib masturbeerimine samuti olla palju mõnusam
  • Eneserahuldamiseks võib kasutada ka igapäevaseid asju nagu patju. Kui asetada kaks patja kõrvuti ja suruda need kokku, siis matkib peenise sisestamine nende vahele seksi partneriga. Samas tasub ettevaatlik olla, et linu mustaks ei tee!
  • Fantaasia on alati abiks. Võimalik on saada orgasmi ainult fantaseerides millestki erutavast või fantaasia sidumisel enese katsumisega.
  • Sarnaselt tüdrukutele võivad ka poisid erutuda ja orgasmi saada, kui peenise asemel hellitada muid kehaosi.