Kiirküsitlus

  Millist rasestumisvastast vahendit Sa kasutad?

  Hääleta

  Küsi nõu

  Siin saate esitada küsimuse seksuaalsuse, tervise, lähedaste suhete, lastesaamise, rasestumisvastaste meetodite, sugulisel teel levivate haiguste jpm. teemadel. Teie küsimustele vastavad naiste- ja meestearstid, seksuoloog, psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja noortenõustajad Eesti Seksuaaltervise Liidust. Teie küsimus toimetatakse anonüümselt edasi vastava ala spetsialistile, kuid soovi korral võite oma küsimuse nimeliselt ka konkreetsele vastajale adresseerida.

  Nõu saab küsida nii eesti kui vene keeles.
  Teie kirjadele vastab ligi 40st omaala asjatundjast koosnev meeskond.

  Küsimuse korral, mis nõuab kiiret vastust, helista palun lähimasse noorte nõustamiskeskusesse!

  Küsimustest ja vastustest teeme valiku, et avaldada need anonüümselt, korduma kippuvad küsimused rubriigis, meie koduleheküljel.

  Enne kirja saatmist palun kontrollige kindlasti, et teie meiliaadress oleks olemas ja õige, vastasel juhul ei ole võimalik teile vastust edastada.
  Juhul, kui vastus ei ole Teieni jõudnud 7 päeva möödudes, palun andke teada amor@estl.ee, et olla kindel, et e-maili aadress oleks õige ja saaksime vastuse Teieni toimetada.

  www.amor.ee internetinõustamist KÜSI NÕU rahastab Eesti Haigekassa.
  Vanus:
  Sugu: Naine
  Mees
  E-mail:
  Maakond:
  Küsimus:

  *Andmeid Teie vanuse, soo ja maakonna kohta vajame selleks, et Teile pakkuda täpsemat nõustamist ning Teid vajadusel suunata lähima vastuvõttu korraldava teenuseosutaja juurde.

  *Nimetatud andmete esitamine on vabatahtlik, ent andmete esitamata jätmise korral ei ole võimalik Teie küsimusele sedavõrd põhjalikult vastata, samuti ei ole võimalik Teile vahendada sobiva nõustaja kontakte.

  captcha
  Olen tutvunud ESTLi privaatsuspoliitikaga ja annan nõusoleku minu isikuandmete töötlemiseks.
  Saada